15 października 2019 Brak komentarzy admin Mama Fit , ,

Masz w sobie naturalne piękno, które jest prawdziwe i Twoje, ale być może czasami chcesz poprawić swój wygląd za pomocą makijażu lub innych kobiecych trików? Na szczęście istnieje wiele szybkich i łatwych sposobów na natychmiastową poprawę urody i aktualnego wyglądu! Jeśli chcesz ich wypróbować, zacznij od „okien swojej duszy, jak również nazywane bywają oczy (nie pomijając rzęs ani brwi), a następnie zadbaj o swój piękny uśmiech, sprawiając tym samym, że Twoje usta staną się miększe i optycznie większe. Następnie wypróbuj kilka technik poprawiających ogólny wygląd skóry, włosów i paznokci. To wszystko na pewno wyjdzie im na zdrowie, a Ty będziesz zadowolona ze swojego odmienionego wyglądu.

Pamiętaj, aby myć twarz łagodnym środkiem do mycia twarzy dwa razy dziennie. Opłucz twarz letnią wodą, a następnie nałóż na nią opuszkami palców niewielką ilość płynu do mycia twarzy. Rozprowadź go wokół policzków, podbródka, nosa, powiek i czoła. Unikaj jednak mocnego szorowania lub przecierania twarzy myjką. Następnie spłucz wszystko letnią wodą i osusz twarz czystym ręcznikiem. Proste, prawda? Pamiętaj także, aby nigdy nie spać z niezmytym makijażem. Zawsze go zmywaj i dokładnie myj twarz przed pójściem spać. Nakładając natomiast makijaż, używaj pędzla dostosowanego do Twojej cery, aby uzyskać wyraźnie gładszą skórę, wyglądającą młodo i świeżo. Możesz łatwo ją rozświetlić, szczotkując ją lub lub delikatnie masując. Do mycia zaś używaj miękkiej gąbki lub szczotki do skóry. Inną bardzo często stosowaną opcją jest użycie peelingu złuszczającego, w celu oczyszczenia skóry. Zetrze on martwy naskórek i sprawi, że Twoja skóra będzie wyglądać świeżo i gładko.

Jeśli zaś chodzi o sam makijaż, to użycie dopasowanego do Twojej skóry podkładu jest łatwym sposobem na poprawę jej kolorytu. Wybierz podkład, który dobrze pasuje do odcienia Twojej skóry i nałóż go za pomocą gąbeczki do makijażu. Nakładaj podkład bardzo cienkimi warstwami i pozwól każdej warstwie wysychać przez około pięć minut, zanim nałożysz kolejną. Na przykład, jeśli chcesz uzyskać delikatny i lekki efekt, możesz zastosować tylko jedną lub dwie warstwy, ale jeśli stawiasz na mocniejszy makijaż, możesz potrzebować nawet trzech lub czterech warstw. Inne metody na uzyskanie promiennego wyglądu?

Ogranicz spożycie cukru i węglowodanów, aby poprawić wygląd skóry. Spożywanie dużej ilości cukru może mieć na nią negatywny wpływ, na przykład, powodując wypryski, dlatego dobrze, jeśli ograniczysz spożycie słodyczy i przetworzonych węglowodanów, takich jak biały chleb, makaron i biały ryż. Zamiast tego zdecyduj się na produkty pełnoziarniste, owoce i warzywa. A co z dłońmi? Nie potrzebujesz manicure, aby Twoje paznokcie wyglądały lśniąco i zdrowo. Po prostu używaj pilnika i pocieraj go wzdłuż górnych krawędzi każdego paznokcia. Pocieraj nim w obie strony przez około piętnaście sekund, to powinno wystarczyć. Jeśli natomiast chcesz, by błyszczały, nałóż warstwę przezroczystego lakieru do paznokci, który zawsze wygląda elegancko.